Ebooki, audiobooki, synchrobooki - czytaj bez ograniczeń na platformie Legimi

Uzyskaj kod dostępu i ciesz się lekturą.

Legimi oferuje nieograniczony dostęp do ponad 250 000 książek w formie ebooków, audiobooków i synchrobooków. Na wirtualnych półkach Legimi czeka literatura piękna, książki popularnonaukowe, poradniki, książki do nauki języków obcych, a także bogaty wybór literatury obcojęzycznej. Książki cyfrowe są dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Biblioteka oferuje miesięczny dostęp do serwisu bez limitu stron z możliwością jego przedłużenia.  Pracownicy, doktoranci i studenci UPWr z aktywnym kontem bibliotecznym mogą otrzymać darmowy kod aktywacyjny pozwalający na korzystanie z Legimi.

Aby uzyskać kod dostępu należy wypełnić formularz dostępny na stronie internetowej biblioteki w aktualnościach. Formularz pojawi się 2 października o godzinie 12:00. W kolejnych miesiącach będzie on dostępny pierwszego roboczego dnia każdego miesiąca od godziny 12:00. Biblioteka dysponuje ograniczoną liczbą kodów na każdy miesiąc. O przyznaniu kodu decyduje kolejność zgłoszeń.

Kod należy aktywować w ciągu 7 dni. W przypadku braku aktywacji kod zostanie przekazany innej osobie. Dostęp do platformy ważny jest 30 dni od momentu aktywacji kodu. Aby przedłużyć dostęp o kolejny miesiąc należy ponownie przesłać formularz.